poniedziałek, 22 czerwca 2026

UTW W NĘDZY ZAKOŃCZYŁ SEZON 2025/2026

 Kolejny rok już za studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nędzy. Sezon 2025/ 2026 obfitował w wiele wspaniałych spotkań, inspirujących wykładów, aktywnościach sportowych, kursów językowych i bardzo ciekawych wycieczek - to wszystko umożliwiło uczestnikom rozwijanie swoich pasji, zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności oraz odkrywanie pięknych miejsc. Zakończenie odbyło się 18 czerwca w plenerze przy malowniczym łowisku Babiczok. W tamtejszej altanie zostały rozdane dyplomy dla wszystkich uczestników oraz miały miejsce podziękowania dla wszystkich, którzy byli zaangażowani w organizację całego roku akademickiego. Po części oficjalnej był czas na wspólne biesiadowanie, pieczenie kiełbasek, rozmowy, spacery i wspólne zdjęcia.

Drogie Panie i Drodzy Panowie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nędzy!
Podczas tych wakacji cieszcie się każdym dniem, zbierajcie piękne wspomnienia i wracajcie do nas pełni energii i nowych pomysłów na kolejny semestr.


Szczególne podziękowanie kierujemy do wójta Gminy Nędza Panu Leszkowi Pietraszowi za jego nieustające wsparcie, obecność i żywe zainteresowanie działalnością Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nędzy. Pańskie zaangażowanie i troska o społeczność lokalną są dla nas niezwykle cenne i motywują nas do dalszego działania.









UTW W NĘDZY ZAKOŃCZYŁ SEZON 2025/2026

 Kolejny rok już za studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nędzy. Sezon 2025/ 2026 obfitował w wiele wspaniałych spotkań, inspirujących w...