środa, 19 lutego 2020

MAMY TO !!!



Z ogromną radością informujemy, że Gminne Centrum Kultury w Nędzy, jako jedna z pięćdziesięciu 5️⃣0️⃣ instytucji kultury w Polsce, została beneficjentem programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2020 finansowanego z Narodowego Centrum Kultury!!!

Celem Programu jest odkrywanie i rozwijanie potencjału, kapitału kulturowego oraz zasobów naszej lokalnej społeczności.Już niebawem zaprosimy Was do wspólnych działań!

UTW W NĘDZY ZAKOŃCZYŁ SEZON 2025/2026

 Kolejny rok już za studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nędzy. Sezon 2025/ 2026 obfitował w wiele wspaniałych spotkań, inspirujących w...