poniedziałek, 31 października 2022

TEO, ŚLĄSKI DINOZAUR

W piątkowy wieczór w Gminnym Centrum Kultury odbył się spektakl familijny pt. ”Teo, śląski dinozaur”
w wykonaniu teatru Lufcik na Korbkę z Gliwic. Była to piękna opowieść o przyjaźni, samotności, tolerancji i akceptacji inności Strzyga Aga i Smok Smoczysław wykorzystali w przedstawieniu różne techniki teatralne - od żywego planu, pantomimy, po pacynki, elementy kuglarskie i musicalowe, żonglerkę i balet, przekazując w zabawny sposób istotne treści z morałem.
Aktorzy:
Strzyga Aga/ Teo dinozaur – Agnieszka Batóg
Smok Smoczysław – Piotr Myszczyszyn
Tancerka – Agnieszka Dwojak









































UTW W NĘDZY ZAKOŃCZYŁ SEZON 2025/2026

 Kolejny rok już za studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nędzy. Sezon 2025/ 2026 obfitował w wiele wspaniałych spotkań, inspirujących w...